Windows 8.1 trafi do producentów sprzętu pod koniec sierpnia

Windows 8.1 w wersji testowej został udostępniony szerokiej publiczności pod koniec ostatniego miesiąca. Microsoft nie potwierdził jednak, kiedy dokładnie nastąpi oficjalna premiera najnowszej aktualizacji. W dniu dzisiejszym na konferencji WPC padły nowe informacje w tej sprawie.

Tami Reller – przedstawicielka Microsoftu, powiedziała, że producenci sprzętu dostaną gotową wersję systemu Windows 8.1 już pod koniec sierpnia bieżącego roku. Da im to odpowiednio dużo czasu na przygotowanie swoich urządzeń działających pod banderą Windows 8.1 i przystosowanie ich do nowych funkcji systemu.

Można się zatem spodziewać, że pierwsze tablety i laptopy z Windows 8.1 pojawią się w sprzedaży w okresie przedświątecznym. Wcześniejsze pogłoski wskazywały na premierę systemu w listopadzie, tak więc wszystko zaczyna się składać w jedną całość.

Windows 8.1 w wersji testowej można pobrać z tej lokalizacji – całkowicie za darmo.

Źródło: Neowin

2 thoughts on “Windows 8.1 trafi do producentów sprzętu pod koniec sierpnia

  1. ” Da im to odpowiednio dużo czasu na przygotowanie swoich urządzeń działających pod banderą Windows 8.1 i przystosowanie ich do nowych funkcji systemu.”- jakie nowe fukcje? Przenieśli trochę więcej możliwości konfiguracji do modern UI i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *