Windows 8 Milestone 3 gotowe: beta na jesień?

Microsoft zmierza pewnie po kolejny kamień milowy na drodze do wydania systemu Windows 8. Elementy należące do Milestone 3 zostały skompilowane zgodnie z zapowiedziami, 28 lutego. Oznacza to koniec etapu Milestone 2, który trwał od 27 września.

Wydaje się, że informacja o osiągnięciu kolejnego etapu w drodze do systemu Windows 8 jest słuszna. Przeciek dotyczy najnowszego build Windows 8 czyli 6.2.7956.0.winmain_win8m3.110228-1701. Informatorem jest Zukona, osoba znana już z wcześniejszych ujawnień. Ponieważ wiele z nich sprawdziło się, Zuko(na) jest traktowana jako wiarygodne źródło.

Zgodnie ze źródłem przecieku, Milestone 2 został już ukończony. Oznacza to dystrybucję wersji wśród większej liczby użytkowników – testerów. Czy w związku z tym można się spodziewać kolejnych przecieków? Póki co, testerzy milczą.

Osiągnięcie trzeciego kamienia milowego to znak, że Microsoft posuwa się szybko do przodu i jest coraz bliżej wersji beta. Oczekuje się, że faza Milestone 3 zostanie ukończona latem tego roku, co oznacza, że beta może się ukazać już tej jesieni. Co ważne, korporacja z Redmond posuwa się według planu. Na następcę “siódemki” nie powinniśmy czekać zbyt długo.

Źródło: Neowin

One thought on “Windows 8 Milestone 3 gotowe: beta na jesień?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *