Windows 8 osiąga M3, build 8063

Według specjalistów z WinBeta, którzy zdobyli kontakt z wiarygodnymi źródłami, Windows 8 osiągnął już build 8063.0.110804-1922 – który został skompilowany 4 sierpnia 2011 r. Podczas gdy build jest jeszcze w fazie Milestone 3 (M3), system zbliża się wielkimi krokami do stadium beta, które będą mogli wypróbować testerzy spoza firmy Microsoft.

Nowa wersja systemu nie została ujawniona za pomocą wycieku, brak także informacji na temat funkcji zawartych w nowej wersji. Ostatni build ujawniony w postaci wycieku miał numer 7989 i został skompilowany dwa miesiące temu. Od tego czasu, Microsoft pilniej dba o tajemnice związane z Windows 8. Krążyły wieści, że firma zwolniła dwóch pracowników odpowiedzialnych za rozsyłanie informacji na temat systemu Windows 8.

Microsoft szykuje się obecnie do konferencji BUILD, gdzie znajdzie się istotne miejsce dla nowego Windowsa. Brakuje jakichkolwiek informacji na temat prezentacji Microsoftu w odniesieniu do “ósemki”, jednak z pewnością czeka nas coś więcej niż na targach Computex w czerwcu, w którym firma ujawniła interfejs użytkownika zaprojektowany pod tablety z systemem Windows 8. Konferencja BUILD odbędzie się w dniach 13 do 16 września w Anaheim, w Kalifornii.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *