Windows 9 z nowym Menu Start w akcji (wideo)

Wczoraj informowaliśmy, że do sieci wyciekły pierwsze screeny w pełnej okazałości przedstawiające nową wersję systemu Windows. Dziś na YouTube pojawił się jeszcze ciekawszy materiał – film przedstawiający działanie nowego Menu Start.

Materiał został opublikowany przez niemiecki portal WinFuture.de, znany z przecieków na temat Microsoftu. Dowiedzieliśmy się, że to co zostało zarejestrowane na poniższym filmie pochodzi z Windows 9 Technical Preview Build 9834.

Jak widać, Menu Start zostało powiększone o przestrzeń z kafelkami, które obecnie znajdziemy na ekranie startowym w Windows 8 i 8.1. Zarządzenie kafelkami na nowym Menu Start odbywa się na dokładnie tej samej zasadzie co obecnie. Użytkownik może przypinać aplikacje, zmniejszać bądź zwiększać rozmiar poszczególnych kafelków, itp. W przypadku większej ilości elementów, rozmiar menu zwiększy się automatycznie.

Co o tym myślicie? Microsoft przywracając Menu Start w takiej formie przypodoba sobie fanów Windowsa XP i “siódemki”?

Źródło: INSTALKI.pl

4 thoughts on “Windows 9 z nowym Menu Start w akcji (wideo)

  1. Moim zdaniem jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż w win 8. Co do całego Systemu to oby powtórzyła się tutaj Historia że win 8 był słaby a win 9 będzie świetnym systemem tak jak jak to było w przypadku Visty i 7.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *