Windows Phone 7 Mango będzie wydany 1 września?

Być może czeka nas pewne ożywienie dotyczące oprogramowania Windows Phone. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o wydaniu wersji Release to Manufacturer systemu Windows Phone 7 Mango, teraz świat obiegła informacja, że Mango zostanie udostępnione klientom 1 września 2011.

Datę 1 września potwierdza wiele źródeł cytowanych przez Pocket Lint, a jest ona prawdopodobna także z powodu targów elektroniki użytkowej IFA (Consumer Electronics Unlimited) w Berlinie, które odbywają się w dniach od 2 do 7 września. Wcześniej Microsoft wspominał coś o “jesieni”. Choć 1 września to jeszcze kalendarzowe lato, targi IFA pozwolą producentom takim jak Samsung, ZTE, LG, ACER i innym, na prezentację nowych urządzeń z systemem WP7 Mango.

Pod koniec października czeka nas kolejna premiera. Podobno na londyńskiej konferencji Nokia World 2011, swój nowy smartfon, pierwszy z systemem Windows Phone 7, ma zaprezentować Nokia. Wydania smartfonów z systemem Microsoftu są z pewnością przygotowywane pod kątem zakupów świątecznych. Wszystko po to, by stworzyć odpowiednie portfolio na “Holiday”.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *