World of Tanks z datą premiery na Xbox One

Studio Wargaming stara się, by ich sztandarowa produkcja – World of Tanks, była dostępna dla jak największej liczby graczy. Właśnie dlatego na rynku oprócz wersji PC, znaleźć możemy również edycję na Xbox 360 czy urządzenia mobilne. Już niedługo do zestawu tego dołączy Xbox One, czyli najnowsza konsola Microsoftu. Gracze będą mogli toczyć boje ze swoimi kolegami, którzy grają na Xbox 360. Znamy datę premiery.

World of Tanks na Xbox One zadebiutuje dokładnie 28 lipca 2015 roku. Edycja gry na najnowszą konsolę Microsoftu zaoferuje setki wiernie odwzorowanych czołgów w jakości HD. Co ciekawe, twórcy postanowili, że postępy uzyskane na konsoli Xbox 360 będą dostępne również na Xbox One. Jakby tego było mało, gracze z obydwu konsol będą mogli brać udział we wspólnych pojedynkach. World of Tanks będzie zatem jedną z nielicznych gier, które równocześnie skupiają na serwerach użytkowników konsol starej i obecnej generacji.

To jednak nie koniec nowości, jakie Wargaming przygotował dla graczy. World of Tanks na Xbox One zaoferuje zupełnie nowy tryb PvE (gracz kontra środowisko). Czołgiści zmierzą się w nim ze sztuczną inteligencją i będą mieli możliwość poprawienia swoich umiejętności. Gra skorzysta również ze wszystkich funkcji Xbox One – transmitowania rozgrywki w czasie rzeczywistym czy integracji z portalami społecznościowymi.

Premierę wersji finalnej poprzedzą testy beta, które odbędą się 11 i 12 lipca. Grę będzie jednak można pobrać dzień wcześniej, by po otwarciu bram serwerów od razu ruszyć do boju.

World of Tanks na Xbox One jest grą darmową, jednak do uczestniczenia w rozgrywce wymagane jest posiadanie abonamentu Xbox Live Gold. Użytkownicy z abonamentem Silver mogą spróbować 7-dniowej wersji testowej.

World of Tanks w wersji na Xbox One

Źródło: Wargaming via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *