Xbox 360 obsłuży zewnętrze dyski USB do 2TB

Microsoft skupia się przede wszystkim na promocji swojej najnowszej konsoli Xbox One, jednak nie zapomniano o aktualizacjach dla sprzętu starszej generacji. Użytkownicy Xboxa 360 mogą pobrać update, który przynosi sporo interesujących nowości, między innymi wsparcie dla większych zewnętrznych dysków twardych.

Major Nelson donosi, że niektóre z nowości są zasługą zgłoszeń użytkowników. Od teraz wspierane są większe zewnętrzne dyski twarde podłączane przez USB. Konsola obsłuży napędy o pojemności do 2 terabajtów, które można wykorzystać do przechowywania pobranych plików czy profili. Dodano możliwość podglądu historii zakupów (Ustawienia > Konto > Historia zakupów). Pojawiła się opcja resetowania hasła bezpośrednio z okna logowania za pomocą odnośnika “Nie pamiętasz hasła?”.

W ustawieniach sieciowych znajdziemy teraz statystyki takie jak prędkość pobierania i wysyłania danych. Po aktualizacji oprogramowania konsoli do najnowszej wersji saldo konta Microsoft pojawi się w prawym górnym rogu ekranu głównego.

Aby uzyskać aktualizację, włącz zasilanie konsoli Xbox 360 i upewnij się, że jesteś zalogowany do usługi Xbox Live.

Źródło: Major Nelson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *