Xbox One: podpisz petycję, jeśli chcesz powrotu starej polityki Microsoftu

Microsoft robi co może, aby naprawić popełnione błędy po prezentacji konsoli Xbox One na E3. Wprawdzie udało się przeforsować obejście zabezpieczeń DRM, jednak w dalszym ciągu konieczne będzie stałe podłączenie do sieci, choć tę kwestię Microsoft starało się już pokrętnie wytłumaczyć. Jeden z użytkowników postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i opublikował petycję do Microsoftu z prośbą, o powrót starej polityki.

Aby podpisać petycję należy przejść pod ten adres. Co ciekawe, z chwilą publikacji tego newsa zostało jeszcze około 400 wpisów potrzebnych do zakończenia petycji, której granicę ustalono na 10 tysięcy głosów. Biorąc pod uwagę ambitne plany dotyczące sprzedaży nie wydaje się to sporą liczbą, choć ta z pewnością zostanie przekroczona.

Pytanie tylko, na ile omawiana petycja okaże się skuteczna. W ostatnich dniach Microsoft nie częstuje nas już tak regularnie informacjami związanymi ze zmianą polityki. Z drugiej strony odejście Dona Mattricka z Microsoftu może mieć (choć nie musi) znaczny wpływ na dostosowanie polityki do oczekiwań klientów. Pozostaje tylko czekać na wyniki zaprezentowanej petycji.

Źródło: Change

1 thoughts on “Xbox One: podpisz petycję, jeśli chcesz powrotu starej polityki Microsoftu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *