Xbox One w Polsce: oficjalne ceny

Co prawda Microsoft opublikował już ceny konsoli Xbox One w Polsce, jednak firma szybko wycofała się ze swojej decyzji, wyjaśniając, że była to najzwyklejsza w świecie pomyłka. W dniu dzisiejszym poznaliśmy nowe i co najważniejsze – przystępne dla Polaków ceny.

Zainteresowani kupnem będą mieli dwa zestawy do wyboru. Pierwszy z nich w cenie 1699 złotych zaoferuje konsolę Xbox One i dwie gry – Forza Motorsport 5 oraz FIFA 15. Drugi pakiet jest nieco bogatszy. Znajdziemy w nim konsolę, sensor Kinect oraz dwie gry – FIFA 15 i Dance Central: Spotlight, a jego cena została ustalona na poziomie 1999 złotych.

W obu przypadkach w zestawie znajdzie się dysk twardy 500 GB, kabel HDMI, gamepad, zasilacz, zestaw słuchawkowy z mikrofonem oraz 14-dniowe konto Xbox Live Gold.

W droższym zestawie standardowy pad został zastąpiony wersją limitowaną, a użytkownicy otrzymają możliwość odblokowania osiągnięcia “Day One”.

Gry dołączone do zestawów będą dostępne wyłącznie w formie cyfrowej, do pobrania po wprowadzeniu dostarczonego kodu. Microsoft informuje również, że wspomniane ceny są orientacyjne i mogą się różnić w poszczególnych sklepach.

Xbox One na terenie Polski zadebiutuje 5 września.

Źródło: Microsoft, Instalki

1 thoughts on “Xbox One w Polsce: oficjalne ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *