Znamy datę premiery i cenę Xbox One

Xbox One został oficjalnie zaprezentowany w ubiegłym tygodniu, jednakże Microsoft nie podał dokładnej daty premiery urządzenia ani jego ceny. W sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji na ten temat, jak również na temat samej jakości konsoli. W dniu dzisiejszym jeden z hiszpańskich sklepów dodał do swojej oferty X1 wraz z datą premiery oraz dokładną ceną.

Informacje pochodzą z hiszpańskiego sklepu internetowego o nazwie Xtralife. Według niego najnowsza konsola Microsoftu zadebiutuje 5 grudnia tego roku. Data ta jest wielce prawdopodobna ze względu na fakt, iż wspominana była już wcześniej przez pracowników firmy. Jest to również okres przedświąteczny, w którym gadżety tego typu sprzedają się najlepiej.

Podano również sugerowaną cenę urządzenia, która ustalona została na pułapie 600 Euro. Dużo, jak na konsolę ze sporą ilością ograniczeń. Na dzień dzisiejszy suma ta jest zaporowa i pewnie wielu użytkowników odpuści sobie zakup w dniu premiery. Należy jednak pamiętać, iż może być ona ustalona „na zapas”, gdyż Microsoft nie podał jeszcze oficjalnej ceny.

xbox oferta sklep

Oczywiście żadna z powyższych informacji nie znajduje potwierdzenia u samego producenta, który wciąż milczy. Mimo wszystko data premiery konsoli ustalona na 5 grudnia wydaje się być wielce prawdopodobna.

Źródło: Xtralife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *