Znamy polskie ceny Office 2016

Wczoraj informowaliśmy o premierze nowej wersji pakietu biurowego Office 2016. Na stronie Microsoftu pojawiły się właśnie polskie ceny oprogramowania. Ile zapłacimy za poszczególne licencje?

W przypadku najnowszego pakietu biurowego Microsoft zdecydował się na nieco inną niż zazwyczaj dystrybucję. Nowe aplikacje są bowiem dostępne w ramach miesięcznej subskrypcji Office 365. Jak prezentują się ceny?

Office 365 dla użytkowników domowych (dla 5 komputerów PC lub Mac oraz 5 tabletów z systemem iOS, Android lub Windows) to koszt 42,99 złotych miesięcznie. Jeżeli jednak zdecydujemy się opłacić cały rok z góry, cena wyniesie 429,99 złotych.

Dla osób, które nie potrzebują instalować pakietu na tak dużej liczbie stanowisk, przygotowano Office 365 Personal, który upoważnia do instalacji na jednym komputerze oraz jednym tablecie. W tym przypadku cena wynosi 29,99 złotych miesięcznie lub 299,99 złotych rocznie.

Office 365 University to opcja dla uczniów i studentów. W pakiecie otrzymujemy możliwość instalacji Office’a na 2 urządzeniach (komputery PC, Mac oraz tablety), a cena wynosi 339 złotych przez 4 lata.

W każdym z powyższych pakietów otrzymujemy dostęp do aplikacji wchodzących w skład Office 2016, 1 TB przestrzeni na dysku sieciowym OneDrive oraz 60 minut miesięcznie na rozmowy za pośrednictwem Skype.

Jeżeli jednak nie odpowiada nam miesięczny lub roczny abonament, możemy się zdecydować na jednorazowe wykupienie licencji. W takim przypadku jej koszt wynosi 639,99 złotych. Pakiet możemy zainstalować na jednym komputerze PC. Dostępna jest również wersja na Maca.

Microsoft przygotował również licencje dla firm. Najtańsza wersja, dla użytkowników domowych i małych firm, to koszt 1199 złotych. W pakiecie otrzymujemy Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz Outlook dla 1 komputera.

Office Professional 2016 to bardziej zaawansowana wersja, z Wordem, Excelem, PowerPointem, Outlookiem, Publisherem i Accessem dla 1 komputera PC. Jej koszt wynosi 2299 złotych.

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *