42-calowy wyświetlacz i Windows 10 czyli ekskluzywny stolik kawowy

LA TABLE KINETI

Microsoft reklamuje swój najnowszy system jako uniwersalną platformę, dostępną na szerokiej gamie urządzeń – smartfonów, tabletów, komputerów, konsol czy nawet gogli AR. Do tego zestawu możemy teraz doliczyć stolik kawowy, choć w rzeczywistości La Table Kineti jest przerośniętym tabletem.

Podstawą tego gadżetu jest 42-calowy wyświetlacz działający w rozdzielczości Full HD, który jest jednocześnie blatem stolika. Producent zapewnia, że jest on wodoodporny i niewrażliwy na zarysowania.

Ekran obsługuje do 12 punktów styku, dzięki czemu mogą z niego korzystać np. dwie osoby jednocześnie. To zasługa systemu Windows 10, który potrafi uruchamiać dwie lub więcej aplikacji obok siebie.

W drewniano-aluminiową obudowę wbudowany jest prawdziwy komputer, oferujący przyzwoite parametry (jak na stolik do kawy). Sercem urządzenia jest procesor Intel Core i5 z kartą graficzną Intel HD 6000. Specyfikacja jest uzupełniana przez 8 GB pamięci RAM, dysk SSD 120 GB, pojedynczy port USB 3.0 oraz Wi-Fi i Bluetooth.

Producent wyjaśnia, że stolik może być wykorzystywany do inteligentnego zarządzania domem (np. zasuwania rolet w oknach). Przygotowano m.in. autorskie oprogramowanie, umożliwiające wykonywanie tych czynności.

Możliwości La Table Kineti zostały zaprezentowane na poniższym materiale wideo. Osoby zainteresowane kupnem tego niecodziennego urządzenia muszą liczyć się z wysokim kosztem. Stolik został wyceniony na niemal 5 tys. euro, czyli około 22,2 tys. złotych.

Źródło: Instalki.pl via Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *