Windows 10 April 2020 Update dostępny dla “Insider’ów”

Windows 10 20H1

Wielu użytkowników Windows 10 dopiero co zainstalowało na swoich komputerach aktualizację Windows 10 May 2019 Update. Istnieje grupa osób, które z różnych powodów wciąż jej nie mają – z myślą o nich został przygotowany ten poradnik. Tymczasem, Microsoft w ramach programu Insider udostępnił już aktualizację systemu, którą większość z Was pobierze dopiero za rok.

Gigant z Redmond udostępnił obrazy ISO dla kompilacji Windows 10 20H1 po tym, jak niedawno podał szczegóły na temat poprzedzającej ją aktualizacji 19H2. Windows 10 build 18932, czyli Windows 10 April 2020 Update przeznaczony jest dla zaawansowanych użytkowników i testerów, którzy z różnych powodów już teraz chcą uzyskać wgląd w to, co Microsoft przygotowuje dla nich na przyszły rok.

Najnowsza wersja systemu przeznaczona dla Insiderów zawiera na tę chwilę wyłącznie wybrane nowości – kolejne wdrażane będą na przestrzeni kolejnych miesięcy. Już teraz rzucają się w oczy usprawnienia w zakresie systemu notyfikacji, ulepszenia ułatwień dostępu – w tym zaawansowana kontrola wzrokiem – a także nowe funkcje w zakresie aplikacji Twój Telefon

Jeśli zdecydujecie się pobrać któryś z plików ISO, zwróćcie uwagę, że udostępniono aż trzy ich wersje. Oprócz standardowej na witrynie Microsoftu widnieje jeszcze Windows 10 Insider Preview Enterprise i Windows 10 Insider Preview Home China. Pamiętajcie, że aby uzyskać do nich dostęp, musicie zapisać się do programu Insider. Można to zrobić w tym miejscu.

Ostateczna wersja aktualizacji Windows 10 20H1 zostanie wydana najprawdopodobniej na wiosnę 2020 roku, w okolicach marca.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *