Adobe Illustrator CC

Adobe Illustrator CC logo

Adobe Illustrator CC to popularne i bardzo cenione oprogramowanie służące do edycji grafiki wektorowej. Aplikacja zapewnia podobne funkcje i narzędzia pracy co CorelDraw, ale znajdziemy w nim również konkurencyjne rozwiązania usprawniające i przyśpieszające projektowanie grafiki wektorowej na komputerze.

Adobe Illustrator CC jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia różnych ilustracji, grafiki cyfrowej, stron internetowych oraz materiałów obsługiwanych przez urządzenia mobilne. Program oparty na nowym systemie zapewniania wydajności Adobe Mercury. Gwarantuje on szybkość i stabilność pracy z dużymi i złożonymi plikami.

Dzięki natywnej obsłudze technologii 64-bitowej w systemach Mac OS i Windows oraz optymalizacji użycia pamięci RAM i ogólnej wydajności, oprogramowanie oferuje dokładność, szybkość i idealną stabilność nawet podczas przetwarzania dużych, złożonych plików. Program umożliwia pracę z plikami graficznymi praktycznie dowolnych typów. Są to między innymi: PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPG, JPEG, SWF, PNG, SVG PIX, DWG i DXF.

Grafikę przeznaczoną do publikacji w Internecie można z łatwością wyświetlać, optymalizować i zapisywać, korzystając z możliwości wyboru formatu, koloru, jakości i innych opcji. Narzędzie Pisanie dotykowe oferuje niespotykaną precyzję pisania, umożliwiając przesuwanie, skalowanie i obracanie poszczególnych znaków z zachowaniem opcji zmiany czcionki i tekstu. Do malowania może posłużyć np. zdjęcie przekształcone w pędzel. Pędzle kompozycji, wzorków i rozpraszania pozwalają na stosowanie obrazów rastrowych.

Uwaga:

Adobe Illustrator CC dostępny jest w wersji próbnej i można go testować przez okres 30 dni.

Pobieranie oprogramowania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej lub przy użyciu usługi wspomagającej pobieranie i zarządzanie produktami firmy Adobe – Creative Cloud. Obydwie metody wymagają zalogowania się lub utworzenia konta użytkownika na serwerze Adobe.

Pobierz: Adobe Illustrator CC

Sprawdź również: Adobe Photoshop Elements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *