AnyDesk 7

AnyDesk Windows

AnyDesk jest alternatywnym rozwiązaniem przeznaczonym do zdalnego zarządzania wieloma komputerami w tym samym czasie. Oprogramowanie posiada bardzo przyjazny interfejs użytkownika, który powinien przypaść do gustu nawet tym, którzy z podobnymi narzędziami nie mieli wcześniej do czynienia. Okno główne programu pozwala na szybkie nawiązanie połączenia ze zdalnymi pulpitami.

Ze względu na to, że oprogramowanie pozwala na dostęp do komputera zdalnego, niewątpliwie musi zapewniać jak najwyższe bezpieczeństwo. AnyDesk korzysta z technologii TLS 1.2 stosowanej w bankowości oraz asymetrycznego szyfrowania RSA 2048 w celu weryfikacji każdego połączenia. Ponadto serwery AnyDesk wykorzystają technologię firmy Erlang zapewniającej niezawodność działania.

AnyDesk oferuje udostępnianie plików, a także pozwala na współdzielenie zawartości schowka powodując, że kopiowanie i wklejanie informacji staje się bardzo intuicyjne.

Warto wspomnieć o możliwości wykonywania zrzutów ekranu komputera, do którego jesteśmy podłączeni. Dodatkowo brak konieczności uzyskiwania autoryzacji zdalnej maszyny, w procesie nawiązywania połączenia, może okazać się sporym ułatwieniem.

Uwaga:

Bezpłatna wersja AnyDesk oferuje dostęp dla maks. 3 urządzeń zarządzanych (dostęp nienadzorowany). Do dyspozycji mamy 1 profil autoryzacji sesji.

Nazwa: AnyDesk
Wersja: 7.1.7

Pobierz: AnyDesk

Zobacz również: Microsoft 365 wzbogaci się o nową funkcję, zapewniającą lepszą ochronę poczty elektronicznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *