19 najładniejszych tapet 2019 roku od Microsoftu

Win 10: kompozycje 2019

Użytkownicy Windows 10 nie mogą narzekać na ilość motywów czy paczek z tapetami. W sklepie Microsoftu cyklicznie pojawiają się nowe materiały w wysokiej jakości, które można pobrać zupełnie za darmo. W grudniu pojawił się całkiem przyjemny, zimowy pakiet premium, wcześniej udostępniono trzy motywy zawierające m. in. zdjęcia National Geographic.

Tym razem w Microsoft Store pojawił się pakiet o nazwie “Best of Wallpapers 2019 Exclusive” zawierający 19 najlepszych tapet 4K z 2019 roku. Przybliżony rozmiar wszystkich grafik to 19,09 MB.

Best of Wallpapers 2019
Best of Wallpapers 2019 Exclusive

Technologiczny gigant informuje, że dziękuje użytkownikom Windows 10, którzy mogą teraz umieścić na swoim pulpicie 19 najlepszych tapet z 2019 roku w jakości 4K. Firma zaznacza jednak, że zdjęcia nie mogą być wykorzystywane w innych celach.

Aby pobrać paczkę darmowych tapet należy przejść do sklepu Microsoft Store i kliknąć Pobierz. Po zainstalowaniu pakietu, wystarczy użyć przycisku Zastosuj. Przypominamy, że zmiana tapet dostępna jest z poziomu ustawie systemu Windows (zakładka Kompozycje).

Kompozycje Windows 10

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *