Dynamiczne tapety pojawią się w Windows 10X..

Windows 10X

Pomimo że Windows 10X został zaprezentowany jeszcze 2 października ubiegłego roku, to wciąż skrywa przed nami wiele tajemnic. Wprawdzie znamy już kilka jego kluczowych funkcji, ale w sieci cyklicznie pojawiają się informacje dotyczące coraz to nowych rozwiązań. Wiemy już, że nowy system Microsoftu skopiuje jedną z ciekawszych opcji z systemu macOS.

Tapety dynamiczne w Windows 10X

Jeśli korzystacie z Windowsa 10, to zapewne zgodzicie się ze stwierdzeniem, że bez dodatkowych aplikacji możliwości personalizacji tego systemu nie są najlepsze. Wielu użytkowników Windowsa ustawia sobie dynamiczne tapety znane z macOS za sprawą narzędzi zewnętrznych. Według najnowszego raportu publikowanego przez serwis WindowsCentral, tapety tego rodzaju zagoszczą w Windowsie 10X jako jedna z podstawowych funkcji tego OSu.

Jedna z dynamicznych tapet w Mac OS

Windowsa 10 da się lubić i wielu użytkowników uważa, że ma zdecydowanie znacznie więcej zalet niż wad. Mimo to, Microsoft nie powinien spoczywać na laurach. Tym samym dobrze by było jakby wybrane innowacje wprowadzane w Windowsie 10X pojawiały się również w obecnej “dziesiątce”. Może dynamiczne tapety zagoszczą również w Windows 10 w najbliższej aktualizacji 20H1? Zobaczymy.

Wiemy już, że Windows 10X jest tworzony przede wszystkim z myślą o urządzeniach dwuekranowych, ale zadebiutuje także na wybranych laptopach. Ukończenia prac nad Windowsem 10X spodziewamy się już tej wiosny. Debiut nowego systemu powinien nastąpić jeszcze przed sklepową premierą zapowiedzianego jakiś czas temu Surface Neo.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *