Internet Explorer 11 pojawi się również na Windows 7

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się, czy najnowsza wersja przeglądarki internetowej Microsoftu będzie dostępna również dla posiadaczy systemu Windows 7. W dniu dzisiejszym dzięki serwisowi Engadget nasze wątpliwości zostały rozwiane.

Internet Explorer 11 w wersji próbnej pojawił się wraz z systemem Windows 8.1. O ile aktualnie mogą go testować jedynie posiadacze aktualizacji 8.1, tak w przyszłości przeglądarka będzie dostępna także dla systemu Windows 7 – informację taką otrzymał serwis Engadget bezpośrednio od Microsoftu, w wyniku wcześniejszego zapytania.

Internet Explorer 11 to przede wszystkim o wiele szybsze i sprawniejsze działanie. Microsoft podkreśla, że jego przeglądarka jest energooszczędna, dzięki czemu nadaje się do pracy na urządzeniach przenośnych. Zużycie baterii ma być mniejsze w przypadku korzystania z tego rozwiązania.

Internet Explorer 11 ma się pojawić na Windows 7 w momencie oficjalnej premiery, za kilka miesięcy. Wersja testowa została przewidziana tylko i wyłącznie dla Windows 8.1.

Źródło: Engadget

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *