Microsoft Outlook zainstalowany na 100 mln urządzeń z Androidem oraz iOS

Outlook

Ostatnimi czasy Microsoft Outlook może kojarzyć się nieco negatywnie. Nie tak dawno temu wyszło na jaw bowiem, że hakerzy przez trzy miesiące mieli dostęp do kont użytkowników właśnie tego klienta pocztowego. Mogli oni mieć wgląd nawet w zawartość wiadomości e-mail.

Teraz jednak pozwólcie, że to niechlubne wydarzenie choć na chwilę odsuniemy na bok i zajmiemy się nieco bardziej pozytywną sprawą. Chodzi oczywiście o przekroczenie magicznego progu 100 milionów użytkowników korzystających z mobilnej aplikacji poczty Microsoft Outlook na platformę Android oraz iOS. 

Trzeba przyznać, że jest to imponujący wynik i z pewnością nie jedyny sukces Microsoftu w ostatnim czasie. Firma opublikowała bowiem raport finansowy za pierwszy kwartał 2019 roku – wynika z nich, że gigant może poszczycić się przychodami większymi o 14 procent względem analogicznego okresu 2018 roku.

Microsoft stara się teraz jeszcze dynamiczniej rozwijać swoje usługi i jak widać, nieźle mu to wychodzi. Niedługo przecież swoją premierę będzie miała przeglądarka Microsoft Edge oparta o silnik Chromium, która zapowiada się naprawdę interesująco.

Źródło: Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *