Windows 8.1 Update 1 już dostępny do pobrania

Podczas targów Mobile World Congress Microsoft potwierdził prace nad pierwszą dużą aktualizacją dla Windows 8.1. Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że Update 1 jest już gotowy do dystrybucji. Długo nie musieliśmy czekać, by oficjalna wersja wyciekła do sieci.

Windows 8.1 Update 1 miał się pojawić dopiero w kwietniu, w ramach kolejnego Patch Tuesday. Użytkownicy weszli w posiadanie linków z usługi Microsoft Windows Update, dzięki którym najnowszą aktualizację można pobrać już teraz. Przez pewien czas możliwa była również lekka modyfikacja rejestru, by system Windows 8.1 automatycznie zainstalował wymagane pliki, jednak Microsoft załatał już tę dziurę.

Niecierpliwe osoby mogą pobrać aktualizację z tego miejsca. Przed przystąpieniem do instalacji należy się jednak upewnić, czy nasz system pobrał wszystkie wcześniejsze poprawki. Są one bowiem niezbędne do instalacji Update 1.

Wszystkich zainteresowanych zmianami, jakie wprowadza aktualizacja, odsyłamy do artykułu, gdzie szczegółowo zostały opisane nowości.

Źródło: The Verge

2 thoughts on “Windows 8.1 Update 1 już dostępny do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *