Windows 8.1 Update 1 już jutro?

Microsoft rozpoczyna w dniu jutrzejszym konferencję BUILD, na której zaprezentuje nie tylko nowości związane z Windows Phone 8.1, ale także długo wyczekiwaną aktualizację dla systemu Windows 8.1. Pierwsi użytkownicy mają ją otrzymać jeszcze przed oficjalną prezentacją.

Wiosenna aktualizacja dla systemu Windows 8.1 zadebiutuje na serwerach MSDN już jutro. Subskrybenci tego serwisu będą zatem mieli okazję przetestować nowości jeszcze przed oficjalną prezentacją, podczas konferencji BUILD 2014. Reszta użytkowników będzie mogła pobrać uaktualnienie 8 kwietnia, korzystając z Windows Update.

Aktualizacja ta co prawda pojawiła się już wcześniej na serwerach Microsoftu, jednak szybko została wycofana. Okazało się, że nie była to finalna wersja łatki, choć dzięki temu mogliśmy poznać większość nowości, jakie przyniesie. Gigant z Redmond skupia się w niej przede wszystkim na użyteczności samego systemu na urządzeniach, które nie posiadają dotykowego ekranu.

Szczegółowy przegląd nowości można znaleźć na tej stronie. Tymczasem pozostaje nam czekać na konferencję, która rusza już jutro.

Źródło: Softpedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *