Windows 8 Milestone 1 wyciekł do sieci!

W sieci pojawił się pierwszy wyciek z nowego systemu operacyjnego Windows 8, który dostępny do pobrania na wielu prywatnych serwerach FTP, a także w serwisach torrentowych. Kompilacja nowego systemu została oznaczona numerem 7850 i określona nazwą kodową Milestone 1.

Dostępna kompilacja jest już dość stara, ponieważ pochodzi z 22 września ubiegłego roku. Na chwile obecną w sieci pojawił sie system wyłącznie w wersji 32-bitowym. Z pewnością już niedługo trafi do nielegalnych źródeł także wersja 64-bitowa, gdyż podobne sytuacje miały miejsce podczas produkcji poprzednich systemów operacyjnych Microsoftu.

Windows 8 Milestone 1

Wersja systemu Windows 8, która wyciekła do internetu jest wczesną wersją rozwojową. Wygląd i poszczególne opcje w instalatorze pozostały praktycznie niezmienione. Nowy system niewiele różni się od obecnego Windows 7, chociaż bardziej obeznani użytkownicy na pewno wychwycą zawarte w nim nowe elementy. Pełna nazwa buildu to 6.1.7850.0.winmain_win8m1.100922-1508. Warto przypomnieć, że na początku marca Microsoft skompilował wersję Milestone 3.

Źródło: Winrumors

2 thoughts on “Windows 8 Milestone 1 wyciekł do sieci!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *