Windows Phone 8.1 trafi na urządzenia jeszcze dzisiaj?

Windows Phone 8.1 został oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji BUILD 2014, która miała miejsce na początku kwietnia. Od tamtej pory z nowych możliwości kafelkowego systemu mogli korzystać wyłącznie deweloperzy. Zwykli użytkownicy wciąż nie otrzymali długo wyczekiwanej aktualizacji. Najnowsze informacje wskazują, że może to nastąpić jeszcze dzisiaj!

NDTV donosi, że Microsoft rozpocznie aktualizację Windows Phone 8.1 jeszcze dzisiaj. Wszyscy użytkownicy, którzy posiadają urządzenie z Windows Phone 8.0 powinni mieć rękę na pulsie. Dostępność aktualizacji można sprawdzić bezpośrednio z poziomu ustawień smartfona.

Windows Phone 8.1 wprowadza wiele nowości do kafelkowego systemu operacyjnego. Największą z nich jest wirtualna asystentka Cortana. Microsoft zaimplementował również panel powiadomień i klawiaturę WordFlow, która swoim działaniem przypomina aplikację Swype. System będzie także posiadał większą integrację ze Skype.

Szerzej na temat nowości w Windows Phone 8.1 piszemy w tym miejscu. Dokładna data aktualizacji może być zależna od operatorów GSM. Warto również wspomnieć, że Microsoft nie ustosunkował się do powyższych doniesień.

Źródło: Instalki.pl

One thought on “Windows Phone 8.1 trafi na urządzenia jeszcze dzisiaj?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *