Xbox One: polski region i interfejs użytkownika

Konsola Xbox One zadebiutuje na polskim rynku już w najbliższy piątek. Ostatnio ujawniliśmy polskie ceny gier, które zapowiadają się bardzo atrakcyjnie, a także listę tytułów dostępnych w polskiej wersji językowej. Okazuje się, że choć musimy poczekać jeszcze kilka dni, to już teraz Microsoft przygotował zlokalizowany po polsku interfejs oraz polski region sklepu.

Wszystkie funkcje w języku polskim dostępne będą w dniu premiery, jednak już teraz osoby, które sprowadziły urządzenie wcześniej mogą zmienić region i język konsoli z poziomu opcji. W tym celu należy przejść do ustawień systemowych, gdzie można zmienić lokalizację urządzenia oraz język. Po zatwierdzeniu zmian wystarczy już tylko zrestartować konsolę, aby cieszyć się rodzimym menu.

Już teraz osoby posiadające konsole Xbox One po zmianie języka na polski mogą cieszyć się m.in. polskimi napisami – obsługiwane m.in. przez Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition. Otrzymujemy również dostęp do polskiego sklepu, gdzie znajduje się lista aplikacji dostępnych w dniu premiery. Planujecie kupić konsolę Microsoftu już 5 września, czy może stawiacie na konkurencyjne PlayStation 4?

Źródło: Xbox, Instalki

1 thoughts on “Xbox One: polski region i interfejs użytkownika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *