Konsola Xbox One oficjalnie dostępna w Polsce

Niemal rok po premierze wersji międzynarodowej, Microsoft w końcu wprowadza do sprzedaży na terenie naszego kraju konsolę Xbox One. Jest to idealna okazja do zakupu next-genowej maszynki w niewygórowanej cenie i wypróbowania jednego z tytułów ekskluzywnych, którymi gigant z Redmond się chwali.

Xbox One jest oferowany w dwóch zestawach premierowych z konsolą wyposażoną w dysk twardy 500 GB, odtwarzacz Blu-Ray oraz łączność bezprzewodową Wi-Fi. Każdy zestaw zawiera próbny, 14-dniowy dostęp do usługi Xbox Live Gold. Pierwszy pakiet, oprócz konsoli oferuje dwie gry – FIFA 15 oraz Forza Motorsport 5. Zestaw z sensorem Kinect to natomiast FIFA 15 i Dance Central Spotlight.

Ceny zestawu bez Kinecta rozpoczynają się już od 1699 złotych w popularnych sklepach z elektroniką. Microsoft chcąc zachęcić graczy do zakupu, wymienia w informacji prasowej tytuły ekskluzywne dla tej platformy. Jest to między innymi Forza Motorsport 5, Ryse: Son of Rome (choć tytuł ten trafi już niedługo na pecety), Dead Rising 3 (ten również zmierza na PC), Kinect Sports Rivals oraz Dance Central Spotlight.

W następnych miesiącach do tego zestawu dołączy Forza Horizon 2, Sunset Overdrive oraz Halo The Master Chief Collection.

Niestety Microsoft nie wspomina nic na temat możliwości głosowej obsługi konsoli w języku polskim.

Źródło: Microsoft, Instalki

3 thoughts on “Konsola Xbox One oficjalnie dostępna w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *