Kolejny wyciek zdjęć nowej przeglądarki Spartan

Plotek na temat wyglądu nowej przeglądarki Microsoftu ciąg dalszy. Dwa dni temu informowaliśmy o screenie z portalu BGR, który miał ujawniać wygląd Spartana. Jednak jego wiarygodność została szybko podważona. Teraz z kolei serwis Neowin pokazał swoje zdjęcia, na których widać wspomniany program.

Oczywiście Neowin podobnie jak wcześniej BGR zarzeka się, że ich zdjęcia są prawdziwe. Wprawdzie trochę małe i zamazane ale widać na nich interfejs przeglądarki.

Spartan browser leak 1
Interfejs przeglądarki Spartan – zakładki

Spartan browser leak 2
Interfejs przeglądarki Spartan – ikony

Po lewej stronie mamy przyciski powrotu do poprzedniej i przejścia do następnej strony. Obok nich guzik odświeżania. Dalej pasek adresu i kolejne ikonki: gwiazdka dzięki, której dodamy witrynę do ulubionych, przycisk “reading mode”, który ukryje niepotrzebną zawartość strony byśmy mogli skupić się na interesujących nas artykułach (samym tekście) oraz guzik udostępniania. Na koniec trzy kropki, które dają nam dostęp do ustawień przeglądarki.

Poniżej zamieszczona przez jednego z użytkowników portalu reddit.com bardziej przejrzysta wersja designu Spartana. Nie ma jednak pewności czy jest to zdjęcie interfejsu przeglądarki czy tylko odtworzono jej wygląd na bazie wcześniej wspomnianych wycieków.

Spartan browser leak 3
Interfejs przeglądarki Spartan wg jednego z użytkowników reddit.com

Źródło/Zdjęcia: neowin.net, reddit.com, Instalki

One thought on “Kolejny wyciek zdjęć nowej przeglądarki Spartan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *