Menu Start powróci dopiero w 2015 roku?

Microsoft już jakiś czas temu zapowiedział powrót klasycznego Menu Start do swojego najnowszego systemu operacyjnego, o co użytkownicy prosili już od dawna. Gigant z Redmond nie określił jednak konkretnej daty aktualizacji i wszystko wskazuje na to, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Menu Start miało powrócić do systemu Windows 8 w ramach aktualizacji Update 2. Mary Jo Foley z serwisu ZDNet, powołując się na źródła związane ze sprawą informuje jednak, że Microsoft przełożył implementację Menu Start na kolejną dużą aktualizację. Będzie to prawdopodobnie paczka o nazwie Threshold, o której wzmianki pojawiały się już w sieci.

Aktualizacja Threshold ma zadebiutować na rynku w kwietniu 2015 roku. Wtedy też powinno się pojawić Menu Start, jednak w nieco odświeżonej formie. Szerzej na ten temat pisaliśmy w osobnej publikacji.

Mary Jo Foley przyznaje, że nie wie, dlaczego premiera Menu Start została odwleczona w czasie. Być może Microsoft napotkał na problemy podczas procesu dewelopingu. Do momentu premiery użytkownicy kafelkowego systemu muszą się posiłkować alternatywnymi rozwiązaniami, np. Start8.

Źródło: ZDNet

2 thoughts on “Menu Start powróci dopiero w 2015 roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *