Windows 10 – dostępny do pobrania

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft udostępnił publiczną wersję testową systemu Windows 10 Technical Preview. Najnowszy Windows został zaprezentowany podczas specjalnej konferencji w San Francisco.

Windows 10 Technical Preview przeznaczony jest dla entuzjastów, deweloperów, jak i klientów korporacyjnych. Jednocześnie Microsoft uruchomił specjalny program Windows Insider Program – jego uczestnicy będą otrzymywać regularne aktualizacje w całym cyklu rozwoju systemu Windows 10.

Wersja Technical Preview dostępna jest do pobrania w postaci obrazu ISO dla 32 i 64-bitowych komputerów. System można zainstalować na maszynie wirtualnej lub bezpośrednio na dysku. Należy jednak pamiętać, że jest to wczesna wersja rozwojowa i nie nadaje się do normalnego użytkowania ze względu na ryzyko wystąpienia błędów.

Windows 10 Technical Preview możecie pobrać korzystając z linka poniżej. Pamiętajcie, że do instalacji niezbędny jest klucz produktu, który znajdziecie na stronie pobierania. Technical Preview wygasa w dniu 15 kwietnia 2015 roku.

Windows 10 download

Zobacz również: Co nowego w Windows 10?

3 thoughts on “Windows 10 – dostępny do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *